Na konci března roku 2006 zakladatelé fanclubu – Tony J. a Ondřej M. - po více jak roce a půl vyřizování obdrželi vytoužené potvrzení o vzniku česko-slovenské pobočky The Association of International Branches (AIB). AIB je plnohodnotnou alternativou The Official Liverpool Supporters Clubu (OLSC). Obě organizace oficiálně sdružují fanoušky Liverpool Football Club z celého světa, AIB převážně ty fanoušky pocházející ze zemí mimo Velkou Británii.

Výhodou národní pobočky AIB je fakt, že každá pobočka si samostatně stanovuje podmínky své činnosti, výši ročních členských příspěvků a benefity, které svým členům poskytuje. Kontrakt je vždy platný jednu sezónu, před začátkem sezóny je znovu obnovován. Každá pobočka musí dodržovat pravidla daná Membership office LFC. V současné době se o veškerou administrativu stará a kontaktní osobou je, Ondřej Myška.

Od 17.2.2011 je čestným předsedou našeho fanclubu bývalý hráč Liverpoolu, pan Vladimír Šmicer. Info zde.

O tom, že naše pobočka opravdu existuje, se můžete přesvědčit i na oficiálním webu LFC https://www.liverpoolfc.tv/fans/membership/aib-association-of-international-branches/region/6/overseas-europe.  

V současné době kromě spoluorganizace srazů organizujeme výjezdy fans na zápasy Liverpoolu, podílíme se na aktualizaci webu www.liverpoolsky.net, účastníme se fotbalového turnaje PL fans Cupu.