Sraz v Břeclavi - areál Na vodě

29.07.2011 12:00

Tak jako každý rok i letos se koná sraz všech česko slovenských fanoušků Liverpool FC. Kvůli dostupnosti je znovu zvolena perla jižní Moravy, kde se dobře divočí, a to Břeclav. Zdejší areál Na vodě a celá Břeclav se znovu nemůže dočkat náporu skvělé party lidí, která na tři letní dny zabere tento v přírodě umístěný areál.

Samozřejmostí bude vlastní stan a znovu skvělý Bernard, který si pro větší požitek můžete do stylového půllitru natočit sami, pro mladší ročníky bude u baru připraveno nealko. Kromě milé dámské obsluhy se můžete znovu těšit např. na česnečku uvařenou ve venkovní kuchyni, na sele, klobásky a další pochutiny. V sobotu bude v areálu open air diskotéka, tak jako vloni až do ranních hodin a možná bude i striptýz. :)))

Ubytování bude možné ve vlastních stanech, ve dvou pokojích v areálu nebo v prostorech cca 1 km vzdáleného břeclavského letiště. Pro náročné jsou k dispozici penziony nebo hotely v Břeclavi.

Další informace budou zveřejněny zde, k dotazům využijte diskuzi.

PS: NEÚČAST Z ŘAD TVRDÉHO JÁDRA SE TRESTÁ VEŘEJNĚPROSPĚŠNÝMI PRACEMI! Nováčkové a slušní fandové jiných týmů jsou vřele vítáni.

—————

Zpět